Дайга, Рекламное агентство, Житомир, Украина

Виставки у Житомирі у I півріччі 2011 року. Відеоматеріали. Фото та відео.

    Виставки у 2015 році
Козятин, 9-12 липня

    Схеми розміщення експозицій у виставкових залах
Виставковий зал у Будинку Офіцерів

    Відеоматеріали
Виставки РА "Дайга" у 2014 році
Виставки РА "Дайга" у 2013 році
Виставки РА "Дайга" у 2012 році
Виставки у Житомирі у II півріччі 2011 року
Виставки у Житомирі у I півріччі 2011 року
Перша виставка у ТРЦ "Глобал" у м. Житомир

    Фотоархів з виставок
Спеціалізована автовиставка
Виставка "Сучасний дім"
Виставка "Ваш сад"
Універсальна виставка
Спеціалізована виставка "Краса та здоров'я"
Пасхальний ярмарок
Покровський ярмарок
Літній ярмарок, м. Алушта

   ВІДЕО: Виставки "Зимовий ярмарок" та "Ваш сад-город", лютий 2011

"Зимовий ярмарок" та "Ваш сад - город" - такі назви виставок-продаж, які одночасно тривають на території речового ринку у торговельно-розважальному центрі "Глобал".

Організатор заходу фірма "Дайга" запевняє, що без покупок не залишиться жоден відвідувач. Вже вдруге фірма "Дайга" запрошує житомирян до торговельно-розважального центру "Глобал".

Нині тут можна придбати не тільки одяг, взуття, побутові товари, а й насіння квітів, плодових дерев та овочів. Продавці навипередки рекламують свій товар. Відвідувачі товар роздивляються охоче, адже придбати є що.

Джерело: ЖОДТРК.


   ВІДЕО: Виставки "Весняний ярмарок" та "Ваш сад-город", березень 2011

"Весняний ярмарок" та "Ваш сад - город" - такі назви двох виставок, які одночасно відбуваються у торговельно-розважальному центрі "Глобал".

Подібна виставка у торговельно-розважальному центрі "Глобал" відбувається вперше. Тут можна придбати одяг, прикраси, продукти харчування.

Не забули організатори ярмарку і про тих, хто має присадибну ділянку. Тож товар, так би мовити, на будь-який смак і будь-який гаманець.

Варто зазначити, що товар, який представлений на виставці, здебільшого вітчизняного виробництва. Продавці знають про нього найменші дрібниці.

Джерело: ЖОДТРК.


   ВІДЕО: Виставки "Сучасний дім" та "Ваш сад", квітень 2011

Дві виставки - продажі одночасно відбуваються нині у торговельно - розважальному центрі "Глобал". І якщо якісні саджанці і насіння для саду і городу агенція "Дайга" представляє тут не вперше, то виставка "Сучасний дім" у "Глобалі" дебютує.

Зацікавлені обличчя, дискусії, обмін досвідом і, звичайно радість від покупки, - тут все, як і повинно бути на ярмарку. Ціни, якість і чемне обслуговування - класичні складові успіху, - вважають продавці і додають: привезли усе необхідне.

Агенція "Дайга" вже готується до проведення Великоднього ярмарку. Спочатку він відбудеться у Коростені, а безпосередньо напередодні свята знову на Центральному речовому ринку у "Глобал".

Джерело: ЖОДТРК.


   ВІДЕО: Пасхальний ярмарок, квітень 2011

Вперше на території речового ринку у торговельно-розважальному центрі «Глобал» відбувається Пасхальний ярмарок.

Хлібобулочні вироби... і гончарні вироби, смачне морозиво і шоколадні цукерки, оселедці - на ярмарку кожен знайде продукти до святкового столу і для подарунку.

Аби продемонструвати свої вироби Віталій Китик приїхав на ярмарок із Ржищева. Навколо майстра завжди багато відвідувачів.

Джерело: ЖОДТРК.


© 2011-2018 Рекламне агентство "Дайга", Житомир, Україна.
Всі права захищені.